Istabas durvis RIMADESIO

July 05, 2014
legartis

Istabas durvis RIMADESIO

Mēs piedāvājam kvalitatīvas istabas durvis no pausaules slavēnā RIMADESIO.

Rimadesio ražo sistēmas sub-dalot vidē un par arhitektūras definīciju iekštelpām. Durvis, bīdāmās paneļi, plaukti vienības, walk-in skapji un kolekcija papildu mēbeles: piedāvājums, kas pastāvīgi pieaug izmēra, un kas ir mūžīgi attīstās savu stilu. Lineāra un betona dizainu, kur vienkāršība jēdziena tiek izteikta ar ārkārtas līmeņa tehnisko kompetenci. Ļoti stilizētas objekti, kas veikti, lai nodrošinātu lielisku izskatu, bet, kas vēl aizdot sevi ikdienas dzīvē, ar fizisku izmantošanu, kas atbilst jēdzienam mūsdienu dzīves izvirzīto uzņēmumā.

Stikls, kas ir tīrs un ekoloģisks materiāls, spēlē vissvarīgākā loma vākšanā. Viss darbs pie tā tiek veikta tikai ar uzņēmuma ražošanas nodaļas, un tas nav bijis iespējams, jo sakarā ar tehniska rakstura know-how, kas gūta vairāk nekā 50 gadu pieredzi šajā jomā.

Rimadesio ‘s mērķis ir turpināt attīstīt savu dizaina kultūru un ražošanas tehnoloģijas, lai varētu piedāvāt funkcionāli inovatīvas idejas, kas ir tikai no estētiskā viedokļa, un to var nodrošināt maksimālu ticamību laika gaitā.

Kontaktā informācija

Vidus iela 3, Rīga, LV 1010
+371 67323715, +371 67323716
+371 67323717

Legartis piedava

Kvalitatīvas un estētiski pievilcīgas durvis, bīdāmās sistēmas un iebūvējamās mēbeles, ozola un oša kāpnes, durvju furnitūra.

No comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *