Istabas durvis GAROFOLI

July 05, 2014
legartis

Istabas durvis GAROFOLI

Mēs piedāvājam kvalitatīvas istabas durvis no pausaules slavēnā Garofoli.

Garofoli Group ir pasaules līderis projektēšanā, būvniecībā un durvju pārdošanā, ar īpašu uzsvaru uz masīvkoka durvis.Grupa, dibinātājs Fernando Garofoli un viņa dēliem lika, darbojas saskaņā augšējā tirgus segmentā; tās produkti ir lielisks pārstāvniecība “Made in Italy” kustību visā pasaulē.

Papildus plašu durvīm, ar gamma modeļus un risinājumus, kas svārstās no klasiskās masīvkoka durvis dizainers durvis alumīnija ar nerūsējošā tērauda apdari, Garofoli grupa ražo arī neskaitāmas koordinētu produktiem, kas nodrošina neierobežotas dekorēšanas iespējas. Patiesībā, mūsu durvis var koordinēt ar parketa grīdu, boiserie paneļi, walk-in skapji un baseboards, kas piedāvā daudzpusību un elastīgumu sajaucot un saskaņotību, lai apmierinātu pat visprasīgāko interjera dizaineri.
Mūsu uzņēmuma misija nodrošina vadmotīvs šo plašo produktu klāstu: “Lai izveidotu augstas kvalitātes produktus, kas ir labākais izpausme estētisko un tehnisko vērtību labas itāļu dizaina” F.Garofoli

Kontaktā informācija

Vidus iela 3, Rīga, LV 1010
+371 67323715, +371 67323716
+371 67323717

Legartis piedava

Kvalitatīvas un estētiski pievilcīgas durvis, bīdāmās sistēmas un iebūvējamās mēbeles, ozola un oša kāpnes, durvju furnitūra.